So many things in one article ... ! :D

14. července 2014 v 9:42 | RoyalRebel |  Deníček
Ahoj! :)
Tak jak užíváte prázdnin? Určitě se máte skvěle!
Ale venku moc letní počasí není. :/ To snad ale dobrou náladu nezkazí, ne? :)
(Mimochodem jsem vám chtěla doporučit: JEĎTE DO HOTELU SENTIDO ROSA BEACH V TUNISU! Potkáte tam plno hvězdných dvojníků. :D Já tam viděla Demi Lovato, Frankiinu babičku, trenéra jednoho fotbalového týmu, Otíka z Vesničko má středisková ... xD Ale ta Demi fakt vypadala bombově, akorát pak jsem koukla na její sociální sítě a nic tam nebylo, že by jela do Tunisu. Navíc se pak ta dvojnice ukázala ze strany a měla divný nos. Takže to Demi nebyla. Ale byla nachlup stejná! :D Ale to nechme být!)
Chtěla bych se s vámi podělit o včerejší zážitek s hračkářstvím. Šli jsme s rodiči nakoupit a já že se chci podívat do hraček, tak jsme tam šli. Je totiž Festival Mattel cen a viděla jsem, že mají mít nějaké MH za 299,-. Já se tedy koukala, jestli nemají třeba takto zlevněnou Honey. Neměli. Ale za těch 299,- měli jednu jedinou panenku a to Operettu Picture day. Tak jsem teda prohledávala FCA panenky jestli přece nemají tu Honey někde vzadu no a pak vidím divné ceny. Elissaabat, Clawdia a Viperine stály 699,- a Operetta Hauntlywood taky, jenže měla u té ceny napsáno Cena s hvězdičkou. Tento náůpis měla u sebe i ta Operetta PD za těch 299,-. A New stars (Clawdeen, Lala, Lagoona a Cleo) stály 499,-.
A proč vám to říkám? Protože jsem se pak ptala, proč je u té Operetty FCA napsáno Cena s hvězdičkou, když stála úplně stejně jako ostatní panenky z této edice (nemyslím celkově FCA, myslím Hauntlywood - FCA s velou krabicí). A ta paní prodavačka mi odešla se slovy ,,Tak to nevím, to se musím zeptat." Za chvilku přišla s odpovědí: ,,Prý se tak rozhodl dodavatel." A pak jsem jí tedy vysvětlila, že je pitomost, když jednotlivé panenky ze stejné edice stojí každá jinak. Dala mi za pravdu a vypadala pěkně překvapená, jak to všechno vím. Chtěla jsem jí dát ještě větší "školení", ale pak jsem si to rozmyslela. Nakonec jsem tedy odešla s prázdnou. Ale nenachytejte se, když byste našly ten nápis Cena s hvězdičkou a myslely byste si, že to je výhodnější, než jinde, tak jste na omylu. Nenachytejte se!

No nic, ke konci článku vám sem dám ještě pár letních písniček, které vám určitě stojí za poslechnutí. A všechny jsou letošní! :) Je mezi nimi i ta, která se vám tak líbila v mém videu z Tunisu. :D Tak tady jsou!
A nezapomeňtě -
BE YOURSELF. BE UNIQUE. AND FOLLOW MHANDEAH! :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 remontoknacids remontoknacids | E-mail | Web | 22. února 2017 v 23:40 | Reagovat

Просадка, затирание, провисание нарушение герметичности (продувание, сквозняк) створок – это обыкновенное явление, точто со временем проявляется во всех без исключения металлопластиковых оконных рамах и дверях. И их следовательно полагается регулировать (обслуживать), чтобы избежать, в будущем, дорогого проведения ремонта.
Это в целом как в авто процесс прохождения тех обследования : в случае, если своевременно не сменить масло, не исправить стук или чужеродный шум – итоги могут быть печальными другими словами катастрофическими. (к примеру замена масла единожды в год или раз в 10000 км. – по стоимости к примеру 957 грн. Но исправление двигателя по стоимости 9557 грн.) У нас действуют высокопроффесиональные спецы, какие могут помочь разрешить любую неприятность и ублажить даже самого прихотливого заказчика      Заказывайте <a href=http://remontokna.com.ua>ремонт пластиковых окон киев</a> у нас, у проффесионалов.

Заказать <a href=http://remontokna.com.ua/remont-okon/5-remont-okon-kiev.html>ремонт пластиковых окон киев</a> у проффесионалов.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama